Szkolenie: Wycena podmiotów gospodarczych

Wycena Podmiotów Gospodarczych – szkolenie organizowane przez Global Rating Sp. z o.o. i Personalities.pl dnia 20.01.2016 r. w Warszawie

Zakres warsztatu prezentuje praktyczne aspekty wyceny podmiotów gospodarczych z zastosowaniem metod dochodowych, majątkowych i porównawczych. Merytorycznie, elementy teoretyczne zostały ograniczone do minimum, zaś większą wagę skierowano na zagadnienia praktyczne, dlatego zaproszenie kierujemy w pierwszej kolejności do tych z Państwa, którzy w swoim doświadczeniu na co dzień są związani z tematyka wyceny podmiotów gospodarczych, w szczególności analitycy i doradcy biznesowi czy analitycy giełdowi i inwestorzy. W programie przewidziane są praktyczne ćwiczenia wybranych przez uczestników zagadnień związanych z kalkulacją poszczególnych elementów wyceny.

Wśród uczestników warsztatu rozlosujemy 2 egzemplarze publikacji książkowej Valuation Book 2015 stanowiącej przydatne narzędzie do profesjonalnej wyceny przedsiębiorstwa. Książka ta zawiera szereg wskaźników finansowych i mnożników giełdowych stosowanych do wyceny przedsiębiorstwa i wyznaczania stopy dyskontowej. Więcej o publikacji można znaleźć tutaj Pozostali Państwo mogą tę publikację zakupić z 40% rabatem.

Zobacz program szkolenia na: http://www.personalities.pl/wycena_podmiotow