Zmiana nazwy firmy

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, że Global Rating Sp. z o.o. z dniem 12.05.2017 r. zmienia nazwę na FinancialCraft Analytics Sp. z o.o. Mamy nadzieję, że nowa nazwa w lepszy sposób wyraża strategię firmy i pozwala nam rozpoznawać się jako zespół profesjonalnych analityków, wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych nie tylko dużych i średnich przedsiębiorstw, ale także tych małych i najmniejszych podmiotów gospodarczych.

W związku ze zmianą nazwy firmy, zmianie ulegają również adresy e-mail zakończone od teraz domeną @financialcraft.pl (np. biuro@fiancialcraft.pl) i strona internetowa aktywna pod nazwą www.financialcraft.pl.

Jednocześnie dbając o Państwa wygodę, dotychczasowe adresy e-mail zakończone domeną @globalrating.pl i strona internetowa www.globalrating.pl pozostają nadal aktywne i zostaną odpowiednio przekierowane.

Co więcej, mamy zaszczyt poinformować, że do grona naszych specjalizacji, dołączają usługi z zakresu rachunkowości, a obok tradycyjnych usług biura rachunkowego świadczone będą także usługi kadrowo-płacowe, usługi kontrolingu finansowego i jednorazowe wsparcie księgowe. Szczegóły na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej pod adresem https://financialcraft.pl/rachunkowosc/

Nasze dotychczasowe usługi (jak wycena podmiotów gospodarczych, wycena aktywów niematerialnych, instrumentów finansowych czy specjalistycznych analiz biznesowych) nadal będą przez nas świadczone i rozwijane, aby w jeszcze lepszy sposób dostarczać najlepszej jakości usługi i satysfakcję naszym klientom. Nie rezygnujemy również z naszych starań o rejestrację spółki jako agencji ratingowej.

Jednocześnie informujemy, że bez zmian pozostają inne nasze dane rejestrowe, w tym numery rejestrów (NIP, REGON i KRS) oraz adres siedziby firmy.

Z wyrazami szacunku

Paweł Goźliński

Prezes Zarządu

FinancialCraft Analytics Sp. z o.o.