Wycena firmyUsługi rachunkowościStrategiczne analizy biznesowe

Wycena firmy

FinancialCraft realizuje wyceny podmiotów gospodarczych i aktywów niematerialnych m.in. na potrzeby sprawozdawcze i transakcyjne, w ramach fuzji i przejęć, aportu, czy zwykłego podwyższenia kapitału zakładowego.

Read More

Usługi rachunkowości

FinancialCraft to także biuro rachunkowe świadczące usługi rachunkowości, kadry i płace dla przedsiębiorstw w całej Polsce i spółek zagranicznych.

Read More

Strategiczne analizy biznesowe

Wymagane lub pomocne zwłaszcza w transakcjach fuzji i przejęć podmiotów gospodarczych czy ekspansji na nowe rynki (geograficzne lub produktowe). Realizujemy także przedsięwzięcia komercjalizacji innowacyjnych produktów lub technologii oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Read More

Wycena oprogramowania

Programy komputerowe i licencje oprogramowania odgrywają coraz większą rolę w działalności wielu organizacji. Przedsiębiorstwa inwestują ogromne środki finansowe na automatyzację produkcji, obsługi klienta, sprzedaży i optymalizację procesów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi IT.

Dynamiczny w ostatnim czasie rozwój takich segmentów jak wirtualna rzeczywistość, sztuczna inteligencja czy Internet rzeczy, otwierają przed użytkownikami jeszcze większe szanse rozwoju i uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Istnieje przy tym coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalne oszacowanie wartości praw majątkowych do różnego rodzaju oprogramowania i systemów IT. W każdej sytuacji, w której realizowana jest wycena oprogramowania np. na potrzeby transakcji sprzedaży, finansowania rozwoju czy komercjalizacji, możecie liczyć na nasze wsparcie.

Realizujemy wyceny oprogramowania IT różnorodnych zastosowań, do naszych usług zalicza się wycena aplikacji mobilnej lub webowej, wyceniamy gry komputerowe i licencje na nie, a także majątkowe prawa autorskie do programów komputerowych.